HABERLER/DUYURULAR

18
Ocak

Akmercan Gaz, Yatırım Bilgilendirme Toplantısında Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi

Adıyaman’da Akmercan Doğalgaz Dağıtım Şirketi yetkilileri, Yatırım Bilgilendirme Toplantısında Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi; 

Akmercan Gaz Doğalgaz Bölge Müdürü, Adıyaman’da yapılan doğalgaz hizmetlerinden bahsederek, 2008 tarihinde Adıyaman’da yatırıma başladıklarını, 2011 yılı içerisinde dağınık bir yatırım yapılarının olduğunu, Çalışmaların Altınşehir’de tamamlama, Cumhuriyet, Mehmet Akif ve Hocaömer mahallelerinde de bitme noktasında olduğunu ,Bu sene ağırlıklı olarak çarşıda çalıştıklarını, "Ramazan ayına kadar inşallah çarşıdan çıkacağız. 2012 yatırım sezonuna kadar; Turgutreis, Mimarsinan, Yavuz Selim, Barboros Hayrettin, Siteler, Hocaömer, Ulu Cami, Eskisaray ve Altınşehir mahallelerimizin çalışmalarını bitirmiş olacağız. Bu seneki yatırım programında; Malazgirt, Fatih, Sıratut, Yenipınar Cumhuriyet, Varlık, Musalla, Esentepe, Yeşilyurt, Kapcami ve Mehmet Akif mahalleleri var" şeklinde konuştu.

Belediye ile yapmış oldukları protokol sonucu belirlenen mahallelerdeki çalışmalara bir plan çerçevesinde gittiklerini bildiren Akmercan Gaz Doğalgaz Bölge Müdürü, şu ifadelere yer verdi:

"2012 ile 2014 yılları arasında yatırım programında bu süreç içerisinde inşallah Adıyaman’da çalışmalarımızı bitirmiş olacağız. 2013 yılında; Yeni Sanayi, Karapınar, Yenimahalle, Alitaşı ve Sümerevler mahallesinin kalan kısımlarını yapacağız. 2014 yılında da; Cumhuriyet, Fatih, İmam Ağa ve Bahçecik mahallelerimizde çalışma yapmayı planladık." Şeklinde yaptığı açıklamalarla Akmercan Gaz’ın yatırım programı hakkında Mahalle Muhtarlarını bilgilendirmiş oldu.