Haberler

Akmercan Kombi Çekilişi Yapıldı

Haberler
Akmercan Gaz Doğalgaz Dağıtım Şirketinin “2011 Yılı Sonbahar” kampanyasının talihlileri belirlendi. Akmercan Şirketi Toplantı Salonunda 4. Noter Vekili İsmet Yıldız tarafından gerçekleştirildi.

Kura çekimine Akmercan Gaz Doğalgaz Dağıtım Şirketi İcra Kurulu Başkanı Gazi Akmercan, Enerji Genel Müdürü Yunus Kesgin ve Adıyaman Bölge Müdürü kampanyaya katılan aboneler ve basın mensupları katıldı.

Çekiliş öncesi bir açıklama yapan Akmercan Gaz Doğalgaz Dağıtım Şirketi Genel Müdürü Yunus Kesgin; “Şirketimiz tarafından 2011 yılında iki ayrı kampanya yapılmıştır. Bunlardan ilki 29 Mart-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz İlkbahar Kampanyası idi, ikincisi de 10 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında abone olup sözleşme yapan müşterilerimiz arasında gerçekleştirdiğimiz "Abonelik Sizden, Kombi Bizden" sloganlı Sonbahar kampanyamızdır. Bugün bu kampanya kapsamındaki 15 adet Kombi hediyemizin çekilişini yapıyoruz” dedi.

Çekiliş sonunda bir açıklama yapan Akmercan Gaz Doğalgaz Dağıtım Şirketi İcra Kurulu Başkanı Gazi Akmercan ise, Sonbahar Kampanyası kapsamındaki 2228 abone arasından 15 talihlinin belirlendiği çekiliş sonucunda verecekleri hediye Kombileri Doğalgaz Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSİDER)’in katkısıyla verdiklerini söyledi.

Çekiliş sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Gazi Akmercan, 2012 yılı sonuna kadar Adıyaman’daki yatırım planı hedefine varacaklarını ifade etti.

Adıyaman halkına doğalgaz konusunda iletmek istediği mesajını da sorduğumuz Gazi Akmercan; “Daha önce de söylediğim gibi, bu bir arz-talep meselesidir. Kullanıp kullanmama konusunda tercihlerine bir şey diyemem ama Adıyaman, hava kirliği sahip bir ilimizdir. Doğalgaz ise hava kirliliğini azaltıcı bir enerji kaynağıdır. Doğalgaz medeniyettir, ekonomik ve çevreci bir kaynaktır. Bu nedenle Adıyamanlı hemşerilerimizin doğalgazı kullanmalarını tavsiye ediyoruz" diye konuştu.

İşte, Akmercan Gaz Doğalgaz Dağıtım Şirketinin Sonbahar 2011 Kampanyasının talihlileri:  Yusuf Kılınç, Recep Kuru, Sefer Yılmaz, Mustafa Kıskaç, Hidayet Kurtulan, Sait Tanrıverdi, Halil Fırat,  Ahmet Işık, Yusuf Işık, Serpil Şahin, İsmail Fırat,  Abdulkadir Akdulum, Ümmühan Dilek, Sağlık Müdürlüğü Lojmanları ve Memet Etker.